APIE MOKYKLĄ

„AG boulingo mokykla“ rengia profesionalias sportinio boulingo treniruotes vaikams, paaugliams ir suaugusiems.
Organizuojamos individualios ir grupinės (3-4 asmenys) treniruotės.

TRENERIAI

Andrius Gasparavičius

Andriaus treniruočių mokymo metodika remiasi Europos boulingo federacijos (ETBF) ir Amerikos boulingo kongreso (USBC) mokymo programomis. Jis vienintelis Lietuvoje turi aukščiausią Europos Boulingo federacijos patvirtintą sportinio boulingo trenerio kvalifikaciją (ETBF Level III). 

Jis nuolat tobulina savo įgūdžius ir bendradarbiauja su Amerikos boulingo kongreso treneriu Ron Hatfield, turinčiu aukščiausią trenerio kvalifikaciją (UCBC Gold Level). 

Andrius – geriausias 2015-2016 ir 2018-2019 m. sezonų Lietuvos sportinio boulingo žaidėjas. Su boulingo kamuoliais nesiskiria nuo 2002 m. Treniruočių metu tobulinami kūno laikysenos įgūdžiai, leidžiantys pasiekti geriausių rezultatų, mokoma tinkamai pasirinkti sportinį inventorių. Labai didelis dėmesys skiriamas psichologiniam sportininko pasirengimui. 

Susikaupimas, gebėjimas atsiriboti ir koncentruotis į tikslą – vienas iš svarbiausių komponentų, būtinų siekiant pergalių. Pergalių, ne tik prie boulingo takelio, bet ir asmeninime gyvenime. Treniruočių metu skatinama rasti savyje vis naujų savybių, keliančių savivertės suvokimą. 

Andriaus rengiamų treniruočių išskirtinumas – individualumas. Jo sukaupta patirtis, profesionalumas ir asmeninės savybės suteikia jam galimybę parinkti tinkamiausią treniruotės planą kiekvienam besitreniruojančiam. Geriausia Europos ir Amerikos boulingo treniruočių praktika adaptuojama ir pritaikoma kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į sportininko fizinį pasirengimą, turimus įgūdžius ir asmenybės ypatumus.

treneris

MOKINIAI

Marija

Boulingas įsisuko mano gyvenime man dar būnant 10-ties metų, tad per visus tuos 14 metų turėjau tikrai ne vieną ir ne du trenerius. Tačiau prasidėjus treniruotėms pas Andrių, supratau, jog tai mano treneris, nes Jam puikiai pavyksta perduoti informaciją taip tiksliai, kad pavyksta patobulinti savo techniką itin efektyviai, kartais net per vieną – kelis frame‘us. 

Nors ir treniruotės sunkios, visada būna lydimos geros nuotaikos, ir tai yra dar viena priežąstis mėgti treniruotes. Tad ir išskirti linksmiausias istorijas ties boulingu sudėtinga – gal svarbiau pabrėžti ir kitus žmones, su kuriais ypatingai smagu treniruotis ar dalyvauti varžybose: vieni geriausių „varžovų“ Emilija Perminaitė ir Emilis Smilgevičius, kurie kartu su manimi buvo nuo jaunimo įskaitos laikų ir būtent visos tos linksmos istorijos ties boulingu pradžiugina, kai sunku atrasti pasitikėjimo šiame sporte. 

Pertrauką buvau nusprendusi daryti prioritetu palikusi pasibaigti kokybiškai Architektūros bakalauro studijas ir norėdama susidėlioti galvoj emocijas, nes buvau praradusi meilę boulingui įsileisdama į širdį kitų spaudimus kaip „kokia gera žaidėja galėčiau būti, jei skirčiau pakankamai laiko + atsinaujinčiau įrangą“. Nors ir tuo metu skyriau tiek laiko, kiek galėjau, tai emociškai išsekino. 

Pertrauka pasiteisino, nes meilė šiai sporto šakai grįžo, nekantravau grįžti ir pagaliau skirti daugiau laiko ir pinigų savo svajonių įgyvendinimui. Nors ir toliau bus sunku, žinau, kad tęsdama treniruotes su Andriumi aš dar labiau ištobulinsiu savo įgūdžius ir pagaliau galėsiu grįžti ant nugalėtojų pakylos. Smagu grįžti, kai Tavimi tiki, tik šį kartą, pagaliau tikiu ir savimi

PARTNERIAI